PolskiAngielski
Strona główna » Poznajmy się

Poznajmy się

Witajcie w Cut It Now for weddings - miejscu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

Cześć!!!

Z tej strony Magda i Ania, siostry, które z pasją i zaangażowaniem założyły już kilka lat temu firmę Cut It Now: www.cutitnow.pl - miejsce, w którym możecie zakupić wyjątkowe dekoracje ze sklejki dla dzieci, dekoracje wyglądające jak puzzle, które zdobią przepiękne pokoiki maluchów już na całym świecie! To bardzo ważne miejsce w sieci dla nas, nasza mała oaza kreatywności, gdzie możemy oddać się tworzeniu magicznych dekoracji, cieszących oczy maluchów i ich rodziców.

Ze względu na to, iż nasza pasja do tworzenia nie zna granic, postanowiłyśmy poszerzyć naszą ofertę i wkroczyć w świat dekoracji ślubnych. W 2019 roku powstała odnoga firmy Cut It Now - Cut It Now for weddings, ze stroną internetową, na której obecnie jesteś: www.creativelaser.pl. Był to dla nas niezwykle ekscytujący krok, który otworzył przed nami zupełnie nowe możliwości tworzenia i dostarczania radości naszym Klientom w tak ważnych chwilach ich życia.

W procesie produkcji dekoracji wykorzystujemy zaawansowaną technologię laserową, pracujemy głównie na takich materiałach na plexi oraz sklejka. Jesteśmy zafascynowane możliwościami, jakie daje nam ta nowoczesna maszyna, pozwalając nam na precyzyjne cięcie i wygrawerowanie wzorów, które wprowadzają niepowtarzalny urok do każdej dekoracji.

Ciekawym faktem jest, że to my same nauczyłyśmy się obsługi lasera, oraz programów graficznych, co jest dowodem naszego zaangażowania i zdolności do zdobywania nowych umiejętności. Z wykształcenia jesteśmy magistrami Informatyki - Magda oraz turystyki - Ania, można powiedzieć, że kompletnie nasze zawody nie są kompletnie powiązane z tym, czym obecnie się zajmujemy, ale nie jest to do końca prawdą. Nasze doświadczenie w pracy w zawodzie w wielkich korporacjach tylko utwierdziło nas w tym, że musimy dać ujście naszej kreatywności w jakiś sposób i podjąć decyzję o założeniu własnej firmy. Dziś możemy powiedzieć, że był to jeden z najlepszych kroków, jakie podjęłyśmy i bardzo się cieszymy, że marka Cut It Now jest coraz bardziej rozpoznawalna nie tylko w Polsce ale także na świecie.

Nasz czas w Cut It Now for weddings to nie tylko praca, ale przede wszystkim spełnienie naszych pasji. Dzięki tej działalności możemy wyrażać siebie i kreatywnie się rozwijać. To niesamowite uczucie widzieć, jak nasze dekoracje tworzą magiczną atmosferę na przyjęciach i wzbogacają przestrzeń dziecięcych pokoi, wnosząc do nich wyjątkowy urok i fantazję.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczne za zaufanie i wsparcie, jakie otrzymujemy od naszych Klientów. Wasze radości, uśmiechy i pozytywne opinie dają nam ogromną motywację do dalszego działania i doskonalenia naszych wyrobów.

Zapraszamy Was serdecznie do świata Cut It Now oraz Cut It now for weddings! Odkryjcie nasze niezwykłe dekoracje, które zostały stworzone z sercem i pasją. Wierzymy, że każda nasza dekoracja może stać się niezastąpionym elementem Waszych wyjątkowych chwil i nadamy im niepowtarzalnego charakteru. Razem twórzmy magiczne wspomnienia!

Gratulujemy tym, którzy doczytali do końca ;)

Ściskamy

Magda i Ania

 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu